Lampy przemysłowe LED LINIOWE

Oświetlenie liniowe LED głównie stosowane jest w sklepach wielkopowierzchniowych. W takich obiektach doświetlane są ciągi komunikacyjne wzdłuż regałów i kas. Zaletą wykorzystania lamp liniowych LED jest prostota ich montażu. Wystarczy zasilić pierwszą z nich, aby zasilona była cała linia. Takie rozwiązanie upraszcza zasadniczo wykonanie instalacji elektrycznych i w znacznym stopniu ułatwia montaż, dając przy tym możliwość dalszej rozbudowy.

Lampy liniowe LED LC-LL to podstawowy i najbardziej uniwersalny model tego typu. Możliwość łączenia do 30 sztuk lamp liniowych LC-LL pozwala na stworzenie aż 45m linii świetlnej (przy użyciu lamp 150cm). Dzięki odpowiedniemu osprzętowi, wieszane mogą być, zarówno na sztywno, jak i zwieszane na linkach. Możliwość stworzenia tak długich linii pozwala na idealne i równomierne doświetlenie sklepów, magazynów niskiego składu, czy zakładów produkcyjnych. Lampy przemysłowe LED LC-LL mogą być również montowane pojedynczo, służąc za zwykłe oprawy - niekoniecznie łączone liniowo.

Lampy liniowe LED LC-OL to seria modułowo łączonych opraw LED przygotowana specjalnie dla obiektów opartych o tego typu rozwiązania. Dzięki unikalnej konstrukcji podczepianych modułów, lampy są łatwe w montażu i późniejszym użytkowaniu. W przypadku wymiany jednej lampy w całym ciągu linii, wystarczy jedynie wypiąć ją z szyny montażowej, a następnie ponownie podpiąć. To daje nieograniczone możliwości rozstawu opraw i dostosowania natężenia światła na danym obszarze. Lampy liniowe LEDLC-OL posiadają 3 podstawowe moduły podłączeniowe, z których każdy ma własne, unikalne zalety.

Pierwszym z modułów jest moduł LC-OLA. Jest on rozwiązaniem dedykowanym do obiektów, w których wymagany jest jak najniższy współczynnik UGR. Specjalne rozstawienie diod minimalizuje olśnienie przykre. Drugim typem modułu jest LC-OLB. Jest to podstawowy typ, który emituje najsilniejszy strumień światła spomiędzy całej trójki dedykowanej lampom liniowym LEDLC-OL. Trzecim z nich jest moduł LC-OLC ze specjalnie kształtowaną optyką. Przy odpowiednim zaprojektowaniu, pozwala on na uzyskanie unikalnych efektów świetlnych i redukcję ilości lamp przemysłowych LED na danym obiekcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl