Lampy przemysłowe High Bay LED

Lampy przemysłowe High Bay LED to typowe oświetlenie LED przeznaczone do wykorzystania w obiektach typowo przemysłowych. Świecące z dużych wysokości, lampy High Bay LED są ekstremalnie wytrzymałe, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i trudne warunki pracy. Ich konstrukcja pozwala na uzyskanie bardzo dużych wydajności świetlnych, przy odpowiednim zabezpieczeniu diod przed uszkodzeniem. Podobnie jak w przypadku innych produktów przemysłowych, tak i lampy przemysłowe LED High Bay dzielą się na różne modele.

Lampy LED serii LC-HB są optymalnym rozwiązaniem dla hal typu ,,open space", o niewygórowanych wymaganiach dotyczących ciężkich warunków pracy. Duży radiator (o odpowiednio dobranej gęstości) odprowadza ciepło z matrycy LED-owej, zamontowanej pod pokrywą kubełkową, chroniącą ją przed pyłem, tak często unoszącym się w powietrzu (szczególnie na obiektach przemysłowych). Lampy przemysłowe LED LC-HB wykorzystują proste i skuteczne rozwiązania, dzięki czemu mimo wysokiej wydajności mają bardzo rozsądną cenę.

Lampy LED LC-HBW są rozwiązaniem w klasie szczelności IP65. Stosowane nie tylko wewnątrz hal przemysłowych, ale również w warunkach zewnętrznych. Lampy przemysłowe LED HBW posiadają optymalnie wąski kąt świecenia, kierowany lustrzanym odbłyśnikiem, modelującym rozsył. Światło emitowane jest przez wysokiej jakości diody SMD Lumenmax, zasilane przetwornicą Meanwell. Wszystko chronione jest szkłem hartowanym, zapewniającym szczelność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Unikalny system montażu pozwala na przytwierdzenie go zarówno do sufitu, jak i ścian, bez żadnych dodatkowych problemów.

Lampy LED LC-HBX to nowoczesne rozwiązanie, wykorzystujące unikalny system radiatora, dzięki czemu lampy te są płaskie, w porównaniu do LC-HB i LC-HBW. Nowoczesne rozwiązania pozwalaja na wykorzystanie bardzo wydajnych diod SMD Nichia. Lampy przemysłowe LED LC-HBX maja bardzo wysoką wydajność, a odpowiednio dostosowane PCB pozwala na stworzenie lamp o mocy ponad 200W. Lampy HBX podobnie jak HBW są w pełni szczelne i mogą być wykorzystywane w warunkach wysokiej wilgotności i zapylenia.

Dość unikalnym rozwiązaniem wśród lamp przemysłowych LED High Bay, jest lampa serii LC-HBU. Jej podstawową zaletą jest unikalna obudowa, która jest bardzo wąska. Dzięki temu, lampy High Bay LED LC-HBU montowane mogą być w miejscach o utrudnionym dostępie i ilości miejsca, jak sufity nad suwnicami itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl