Iluminacje, dekoracje, ozdoby świąteczne  


Iluminacje, dekoracje świetlne, oświetlenie świąteczne, ozdoby świąteczne LED to sprawdzony i popularny sposób na stworzenie magicznej atmosfery w czasie okołoświątecznym.

Iluminacjami w wyjątkowy sposób oświetlić można centra miast, place, parki czy galerie handlowe, które rozbłysną świątecznymi figurami 3D, jak renifery, bałwanki czy wielkie bombki. Warto wykorzystać także świetlne ozdoby latarniowe, które przeniosą przechodniów w magiczny klimat świąt.

Panele świerkowe z ledowym oświetleniem to z kolei pomysł na efektowne urozmaicenie witryn sklepowych. Wielkie, gotowe choinki i stożki z przystrojeniem, girlandy czy kurtyny świetlne będą idealne zarówno do zastosowania w miejscach publicznych, jak i na prywatnych posesjach.

Bożonarodzeniowe dekoracje okienne, białe lub zielone choinki opruszone sztucznym śniegiem,  klasyczne kolorowe bombki, lampki choinkowe LED, wianki z dekoracją czy dekoracje ze sklejki będą stanowiły część świątecznej aranżacji w naszym domu, biurze, firmie bądź też sprawdzą się idealnie jako gwiazdkowe prezenty.

AMLED to:

  • największy wybór iluminacji i dekoracji LED
  • najlepsi i najwięksi producenci iluminacji
  • szybka realizacja zamówień i serwisu
  • najwyższej jakości produkty
  • gwarancja 24 miesiące
  • referencje


 

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ EKSPOZYCJI W WARSZAWIE PRZY UL.KUROPATWY 40

 

 

Oświetlenie świąteczne / okazjonalne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl